درباره هوسم

آکادمی هوش مصنوعی | آموزش، پژوهش و صنعت با هوسم

آکادمی هوسم در سال 1395 با تمرکز بر فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی و صنعتی در حوزه هوش مصنوعی تاسیس شد. آکادمی هوسم به شما در یادگیری مباحث مهم هوش مصنوعی مانند پردازش تصویر، بینایی کامپیوتر، یادگیری ماشین، یادگیری عمیق و شبکه عصبی کمک می‌کند. ماموریت دیگر هوسم در حوزه پژوهش است؛ آکادمی هوسم با افراد متخصص همراه شماست تا تحت نظر یک متخصص پروژه‌های تحقیقاتی خود را پیش ببرید. همچنین، آکادمی هوسم آمادگی لازم جهت دریافت پروژه‌های صنعتی را دارد.

آکادمی هوسم متشکل از مجموعه‌ای از افراد با دانش و تجربه در حوزه هوش مصنوعی است. برای آشنایی بیشتر با اعضای هوسم، برروی گزینه زیر کلیک کنید. 

اگر می‌خواهید بیشتر با مجموعه هوسم در ارتباط باشید تا درجریان وبینارهای رایگان، تخفیف‌ها و دوره‌های آموزشی جدید قرار بگیرید، عضو کانال تلگرام آکادمی هوش مصنوعی هوسم شوید. 

اگر می‌خواهید از اخبار روز هوش مصنوعی باخبر شوید و در جریان مقاله‌ها، کدها و آموزش‌های جدید خارجی باشید، عضو کانال مجله هوسم در تلگرام شوید.

در اینستاگرام هوسم هر هفته، اخبار و مطالب آموزشی متنوع به صورت کاملا رایگان ارائه می‌شود. شما می‌توانید با عضویت در پیج اینستاگرام هوسم، بیشتر با ما در ارتباط باشید.

200 دانشجوی عضو سایت
300 ساعت ویدئو
35 دوره آموزشی