پس از خریداری دوره وارد حساب کاربری خود شده و به صفحه دوره موردنظر بروید. در صفحه محصول به سمت پایین اسکرول کنید تا به بخش فهرست مطالب برسید:

اولین بخش در فهرست مطالب معمولا به گروه و کانال پشتیبانی اختصاص دارد. با کلیک بر روی آیکون دانلود به گروه موردنظرتان منتقل خواهید شد.

در صورتی که موفق به عضویت نشدید، به شماره 09025469248 در تلگرام پیام دهید.

آیا دوره‌ای که خریداری کردید یک محصول دانلودی است؟ در توضیحات صفحه محصول این مورد ذکر شده است. اگر دوره‌ای که خریداری کردید، بر بستر Spot Player باشد، باید در حساب کاربری و بخش لایسنس‌ها وجود داشته باشد.

اگر محصول خریداری شده، یک محصول دانلودی باشد، پس از ورود به حساب کاربری، به صفحه محصول مراجعه فرمایید. اگر در بخش فهرست مطالب، امکان دانلود برای شما فعال باشد (آیکون‌های دانلود به رنگ سبز درآمده باشد)، خرید شما با موفقیت انجام شده است. در غیر اینصورت به چت آنلاین یا پشتیبانی تلگرام (شماره 09025469248) پیام دهید.

ساعات کاری هوسم از ساعت 10 صبح تا 7 عصر است. همچنین روز جمعه تعطیل هستیم. در موارد خاصی شاید خط تلفن یا سیستم تلفنی ما با مشکل مواجه باشد. در این مواقع می‌توانید پیامتان را به شماره تلگرام 09025469248 یا چت آنلاین بفرستید.

محصولات دانلودی وبسایت هوسم، مربوط به دوره‌های قدیمی‌تر ماست که لینک‌هایش توسط خود مجموعه و دانشجوهای زیادی بارها تست شده است. معمولا به ندرت مشکل از لینک‌های دانلود است. چند مشکل رایج دانشجوها:

مشکل 1: دوره پایتورچ را خریده‌ام ولی دانلود نمی‌شوند.

راه حل: لطفا لینک ویدئوها را کپی کرده و در یک بروزر غیر از کروم (مثل فایرفاکس) وارد کنید. دانلود ویدئوها با IDM هم مشکل را رفع می‌کند.

مشکل 2: دوره X را خریده‌ام ولی بعد از خارج کردن از حالت فشرده متوجه شدم که ویدئویی در فایل دانلود شده وجود ندارد!

راه حل: احتمالا فایل به صورت ناقص دانلود شده است. لطفا دانلود را با اینترنت استیبل و ترجیحا با نرم‌افزار IDM انجام دهید.

در صورتی که همچنان مشکل پابرجا بود به چت آنلاین یا پشتیبانی تلگرام (شماره 09025469248) پیام دهید.